Головна / Публікації / Студентка ІФтаЖ – «Перша віце-леді України»

Студентка ІФтаЖ – «Перша віце-леді України»

12 жовтня в Одесі в концерт-холі «Сады победы» відбувся довгоочікуваний фінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді».
За час існування цей захід із аматорського переріс у професійний авторитетний проект. Основною його метою є не лише визначення найгарнішої студентки країни, а й сприяння переможниці в професійному й особистісному розвитку. Саме тому, це не просто конкурс краси, а краси особистості.
Для того, щоби взяти участь у фіналі, потрібно було пройти декілька етапів: отримати перемогу на регіональному рівні, стати учасницею півфіналу, який проходив у Криму під час фіналу Студреспубліки, захистити свій соціальний проект у рамках ініціативи «Місія доброї волі» (він може бути будь-якого соціального спрямування й орієнтуватися на дітей із соціально-незахищених сімей, сиріт і з вадами здоров’я, людей похилого віку).
Як розповіла Юлія, цьогорічними учасницями були 15 конкурсанток півфіналів 2011 і 2012 рр. із різних міст України. Готувалися дівчата лише 4 дні, котрі були насичені репетиціями, фотосесіями, зйомками і примірками. До фіналу змагань дійшло всього 5 українських красунь. Серед суперниць нашої землячки були й учасниці цьогорічного конкурсу «Міс Україна». «У цілому я задоволена результатом, адже дуже багато працювала над собою. Звісно, потратила чимало сил і грошей. Але той досвід, який отримала, вартував моїх усіх зусиль. Саме завдяки участі в такому грандіозному шоу я відчула себе королевою», – поділилася красуня.
Танцювальні вміння, дефіле у круїзних купальниках і вишуканих вечірніх сукнях оцінювали дизайнери, журналісти та підприємці – Костянтин Леонтьєв, Галина Володимирська, Ірина Кжемановська, Клавдія Соколець, Аслан Алманович, Олександра Танаіс, Віталій Свічинський, а також організатор конкурсу краси «Перша Леді» в Одесі Віталій Паляничко, співзасновник ТМ «Перша Леді» Володимир Заверуха і національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.
За підсумками змагань «Першою Леді України – 2011–2012» визнана студентка Одеського національного медичного університету Світлана Лосєва, а вихованка Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки Юлія Ковальчук стала «Першою віце-леді України». До цього Юлія вже була власницею титулу «Перша Леді Волині–2011».
Дівчата отримали спеціальні подарунки від партнерів конкурсу. Зокрема, «Перша Леді України» нагороджена вечірньою сукнею від модного бренду «Nai-Lyna by» Анастасія Іванова. Юлія Ковальчук отримала унікальний годинник від Першого українського годинникового заводу «Київська Русь» групи компаній «Едельвейс».
Протягом вечора публіку розважали своїми виступами поп-дует «КОС 048» і Наталія Оцабрик, акробатичний дует братів Страхових, струнний квартет «Quadro di Amore».

Валентина КОРНІЙЧУК

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело