Головна / Публікації / Студентка факультету міжнародних відносин переймала досвід у тренерів, які оцінюють проекти, подані до Erasmus+

Студентка факультету міжнародних відносин переймала досвід у тренерів, які оцінюють проекти, подані до Erasmus+

Студентка факультету міжнародних відносин Юлія Піскорська нещодавно повернулася з тренінгу TicTac у рамках програми Erasmus+ Youth in action, який відбувся в місті Бонн (Німеччина).

Студентка упродовж тижня вивчала особливості написання проектів Erasmus+ та працювала в міжнародній групі над створенням ідеї молодіжного обміну. «Круто було вчитися в досвідчених тренерів Європи, які самі оцінюють подані проекти до різних національних агенцій Erasmus+, а також отримати зворотній зв’язок від представників німецької агенції», – поділилася враженнями Юлія, яка навчається у СНУ імені Лесі Українки аз спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікацій та регіональні студії».

Довідково: TicTac – це багатосторонній навчальний курс, призначений для добровільних і професійних молодіжних працівників, а також молодіжних лідерів, які зацікавлені в міжнародному співробітництві для покращення стратегій місцевого розвитку відповідно до цілей їхніх організацій. Учасники беруть участь у розробці якісних заходів міжнародної мобільності молоді працівників за програмою Erasmus +: «Молодь у дії».

Євгенія ВОЗНЮК,

заступник декана у роботі зі студентами

факультету міжнародних відносин

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело