Головна / Публікації / Студентка Анна Савіцька – учасниця Міжнародної виставки з живопису «Відкритий простір»

Анна Савіцька – учасниця Міжнародної виставки з живопису «Відкритий простір»

11 квітня у місті Білосток (Польща) відбулося відкриття Міжнародної виставки з живопису «Відкритий простір», створеної з ініціативи художника Ігоря Дрозда-Душиньського, який народився в Україні.

Учасницею заходу стала студентка факультету культури і мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спеціальності «Образотворче мистецтво» Анна Савіцька.

Виставка була представлена в галереї WOAK. Пізніше її можна буде переглянути в різних містах Польщі, України та Білорусі. У виставці візьмуть участь художники з Польщі, України, Білорусі, Німеччини, Великобританії та США.

Факультет культури і мистецтв

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерел