Головна / Публікації / Студентів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

Студентів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

Студентів 2–6-го курсів усіх закладів вищої освіти України запрошують узяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що відбувається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Це чудова можливість виявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни. Для участі у конкурсі необхідно написати статтю-дослідження на тему «Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій», що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери. До конкурсу допускаються натхненні студенти будь-яких напрямів та форм навчання.

Переможців визначатиме журі конкурсу, яке складатиметься з наукових співробітників, представників бізнесу та роботодавців.

Призовий фонд конкурсу складає 27 000 грн, що будуть розподілені між трьома переможцями у фіналі конкурсу.

Подання готової наукової праці може здійснюватися до грудня 2018 року. Конкурс складається з трьох етапів. Детальніше про умови та підсумки кожного з етапів можна дізнатися на офіційній сторінці конкурсу. Бажаємо успіху!

Організатором конкурсу виступає український хостинг-провайдер HyperHost.UA

Оргкомітет Усеукраїнського конкурсу студентських робіт

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело