Головна / Публікації / Студентів навчали самопрезентації

Студентів навчали самопрезентації

Студентів навчали самопрезентації

Упродовж 11 листопада – 6 грудня у СНУ імені Лесі Українки на медико-біологічному, географічному, юридичному факультетах, факультетах педагогічної освіти та соціальної роботи, економіки та управління, іноземної філології, фізичної культури, спорту та здоров’я, культури та мистецтв відбулися тренінги «Самопрезентація й ефективне резюме» зі студентами випускних курсів.

Самопрезентація – це представлення себе співрозмовнику або аудиторії. Навіть просто у присутності іншої людини ми, здебільшого несвідомо, так чи так себе презентуємо. Оточення оцінює нашу зовнішність, настрій, тембр голосу, слова, позу та жести. Унаслідок формується певна думка. Поспілкувавшись із кимось пару хвилин, ми вже «вішаємо» на нього не один десяток ярликів, які згодом визначають нашу поведінку. Тобто те, якою людина вас побачить у першу зустріч, те, як вона вас оцінить, вплине на те, чи запропонують вам роботу, чи довірять проєкт тощо. Тим, хто бажає домогтись успіху в справах, пов’язаних із спілкуванням, потрібно осягнути хоча б ази самопрезентації.

На тренінгу студенти вчилися складати резюме, виділяти в ньому свої переваги, індивідуальність і креативність. Під час заняття дізналися, що потрібно вписувати в цей важливий документ, якщо ще немає досвіду роботи. За допомогою тренінгових вправ майбутні випускники освоїли важливі прийоми самопрезентації, а також завдяки жвавим дискусіям обговорили визначальні моменти, які потрібні, щоб зацікавити працедавця. 


Альона ХОМЮК,

профконсультант відділу

молодіжної політики та

соціальної роботи

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове