Головна / Публікації / Студенти вишу поспілкувалися з першим секретарем із політичних питань Посольства Великої Британії в Україні

Студенти вишу поспілкувалися з першим секретарем із політичних питань Посольства Великої Британії в Україні

1 листопада у конференц-залі головного корпусу відбулася зустріч студентів вишу з першим секретарем з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Катериною Давенпорт і координатором програм Посольства Великої Британії в Україні Світланою Яворською.

Представила гостей студентам та викладачам СНУ імені Лесі Українки проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, доцент Анна Данильчук.

Спілкування студентів-міжнародників і філологів із Катериною Давенпорт відбувалося у форматі діалогу. Спочатку вона розповіла трішки про себе, свій професійний шлях, про враження від української культури та звичаїв. Серед найбільших – це російськомовні українці. «Плануючи працювати в Україні, студіювала саме українську мову. А коли приїхала до Києва, то доводиться людей просити, аби переходили у спілкуванні на українську або англійську», – наголосила пані Давенпорт. І, звичайно, відповідала на питання студентів та викладачів, яких було чимало, і стосувалися вони не лише ситуації в України, але й Brexit.

Зацікавила студентство й проектна діяльність Посольства Великої Британії в Україні. Про основні проектні напрями, які фінансує Велика Британія через Британську раду, розповідала пані Світлана Яворська. Перш за все вона порадила студентам стежити за сайтом Британської ради в Україні й активно брати участь у тих проектах, на які оголошуються конкурси.


Відділ звязків із громадськості

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело