Головна / Публікації / Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» навчатимуться за програмою «Подвійний диплом»

У 2020–2021 н. р. студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» безкоштовно навчатимуться за програмою «Подвійний диплом» згідно з домовленостями між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Природничо-гуманітарним університетом імені Яна Длугоша у Ченстохові (Республіка Польща).

Зауважимо, що студенти кафедри туризму та готельного господарства (спеціальність «Туризм») так навчаються із 2018–2019 н. р. Ці програми сприяють формуванню системи підготовки висококваліфікованих працівників, спроможних забезпечити туристичний і готельно-ресторанний бізнес фахівцями належного освітньо-кваліфікаційного рівня, розвитку творчої, соціально активної, духовно багатої особистості з урахуванням потреб і запитів суспільства.

Леонід ІЛЬЇН,

завідувач кафедри туризму та готельного господарства