Головна / Публікації / Студенти ознайомилися з виробничими потужностями корпорації SKF

Студенти ознайомилися з виробничими потужностями корпорації SKF

9 листопада для студентів географічного факультету було організовано екскурсію до приватного акціонерного товариства «СКФ Україна», яке входить в корпорацію SKF та є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них.

Група Гео-32, разом із куратором В. В. Бенедюк та викладачами (О. В.Новосад, Н. В. Краснопольською, Т. Г. Погребським, Г. С. Голубом) спочатку прослухали розповідь Вікторії Шатан про підприємство. Після цього ознайомилися з виробничим циклом, відвідали цехи, побачили на власні очі, як виробляються підшипники, що постачаються в країни СНД та Європи, а також у країни Азії та Америки.

ПрАТ «СКФ Україна» – основний постачальник конічних підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД (ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, МТЗ, КрАЗ та інші), підшипників для конвеєрних заводів із виробництва автомобільної техніки в Європі, Америці та Азії, а також компонентів (кілець після токарної обробки, сепараторів та роликів) для заводів корпорації SKF.

Успіх підприємства забезпечують сучасні технології та прогресивні моделі управління бізнесом (Six Sigma, Business Excellence тощо), які дозволяють ефективно вирішувати поточні проблеми та впевнено розвивати виробництво у майбутньому.

Студенти географічного факультету відкрили для себе багато нового та цікавого, задумалися про можливість майбутнього працевлаштування на ПрАТ «СКФ Україна».

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана з виховної роботи

географічного факультету

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело