Головна / Публікації / Студенти медичного факультету навчатимуться у сучасно оснащених лабораторіях

Студенти медичного факультету навчатимуться у сучасно оснащених лабораторіях

Студенти медичного факультету навчатимуться у сучасно оснащених лабораторіях

19 лютого у конференц-залі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація можливостей навчальної морфологічної лабораторії «Carl Zeiss» (компанія «Оптек», Київ).

«Всім відомо, що ми отримали ліцензію на спеціальність “Медицина” галузі знань “Охорона здоров’я” і ведемо підготовку до 1 вересня, до початку якісного навчання. Тому ми розглядаємо усі варіанти надсучасних навчальних освітніх технологій. Компанії приїжджатимуть до нас, презентуватимуть свої можливості. Наприкінці ми оберемо найкращу й обладнаємо наш медичний факультет сучасним ефективним обладнанням», – розповів присутнім викладачам і студентам медико-біологічного факультету проректор із науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов.

Опісля Зінаїда Сміла, керівник відділу біологічних технологій компанії «Carl Zeiss» – одного з найкращих виробників високоякісної оптики у світі, розповіла про Digital classroom, його переваги і для педагогів, і для студентів, а також продемонструвала мікроскопи у роботі.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове