Головна / Публікації / Студенти ФМВ навчаються за програмою «Подвійний диплом» в Поморській Академії в Слупську

Студенти ФМВ навчаються за програмою «Подвійний диплом» в Поморській Академії в Слупську

Діяльність відділу міжнародних зв’язків СНУ імені Лесі Українки спрямована на встановлення та розширення, міжнародних зв’язків і розвиток та зміцнення міжнародного співробітництва й авторитету вишу в міжнародному загальноосвітньому та науковому просторі. Відділ сприяє навчанню студентів у різних вишах. У лютому цього року Поморська Академія в Слупську (Республіка Польща) вчергове прийняла групу студентів факультету міжнародних відносин на навчання за програмою «Подвійний диплом» у рамках Договору про співробітництво між польським вузом та Лесиним вишем.

Програма спільного навчання в Слупську функціонує на рівні бакалавра та магістра. За освітнім рівнем «Бакалавр» пропонуються такі спеціальності, що становлять потенційний інтерес для студентів ФМВ: «Політологія зі спеціалізацією європеїстика» (Politologia), «Медіація та суспільні комунікації» (Mediacje i komunikacja społeczna), «Управління персоналом» (Zarządzanie zasobami ludzkimi). За освітнім рівнем «Магістр» пропонуються такі спеціальності: «Міжнародні політичні та економічні відносини» (Międzynarodowe stosunki polityczne i gospodarcze), «Міжнародний бізнес» (Biznes międzynarodowy), «Міжнародна безпека» (Bezpieczeństwo międzynarodowe), «Туризм» (Turystyka).

Навчальні програми двох вишів узгоджуються, і відбувається взаємозарахування аналогічних дисциплін. Українським студентам пропонують проживання у зручному гуртожитку, який знаходиться у студмістечку. Тут проживають українці з різних міст, тому є можливість поспілкуватися зі студентами з усіх регіонів, обмінятися враженнями про навчання в Україні.

Оля Ройко, студентка 2 курсу освітньої програми «Міжнародна інформація», зазначає: «Цьогоріч мені пощастило взяти участь у семестровому обміні з Поморською Академією в Слупську. Слупськ – спокійне та затишне невелике місто на півночі Польщі, неподалік Балтійського моря. Жителі Слупська надзвичайно привітні, адже ніколи не відмовляють у проханні показати дорогу або допомогти з валізами. Я за перший тиждень навчання встигла потоваришувати зі студентами з Херсона та Харкова. Мене приємно вразило те, що з нами вони намагаються спілкуватися українською, більше того ‒ просять частіше з ними говорити, аби вони покращували свій рівень знань і могли практикувати з носіями мови. Кожному іноземному студенту пропонуються курси польської мови, завдяки яким буде легше знайти роботу та комунікувати з польськими одногрупниками».

Кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело