Головна / Публікації / Студенти факультету педагогічної освіти та соціальної роботи – переможці І чемпіонату України з аранжування акваріумів

Студенти факультету педагогічної освіти та соціальної роботи – переможці І чемпіонату України з аранжування акваріумів

На початку золотої пори року студенти другого курсу факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки: Юлія Гайова, Анастасія Гамлюк, Лариса Новосад, Тетяна Кукуруза, Анна Ярмошик (переможці другої й третьої обласних виставок конкурсів аранжування акваріумів «Волинь моя», які відбулися упродовж 2017–2018 н. р.) на чолі з викладачем Світланою Буднік взяли участь в І чемпіонаті України дитячо-юннатівського конкурсу аранжування акваріумів.

У перший день конкурсу дівчата із задоволенням та надією на перемогу створювали свої дивовижні акваріуми. Для виконання цієї практичної роботи учасники були забезпечені акваріумами об’ємом 34 л з відповідним обладнанням, акваріумними рослинами, елементами декору.

На другий день виставки в урочистій атмосфері студенти з гордістю презентували свої творчі роботи та з нетерпінням очікували результатів конкурсу, які оголосили наступного дня. Для наших студентів він став мегапозитивним, адже Юлія Гайова здобула перемогу у конкурсі, 2 місце посіла Лариса Новосад, третю сходинку журі присудило теж студентці СНУ імені Лесі Українки Анні Ярмошик. Під час урочистостей всі юні акваріумісти отримали багато цінних подарунків для свого захоплення – акваріумістики.

Організатори конкурсу висловлюють вдячність за підтримку і спонсорську допомогу І чемпіонату України дитячо-юннатівського конкурсу аранжування акваріумів Громадській спілці «Об’єднання зообізнесу України» та Всеукраїнській асоціації акваріумістів, групі компаній «Сузір’я» та компанії «COLLAR», Київському міському будинку «Природи», Волинському обласному еколого-натуралістичному центру, факультету педагогічної освіти та соціальної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; офіційним спонсорам: TM АquaLighter, ТМ «Природа», ТМ Tetra, ТМ AQUAEL; спонсорам: зоомагазину «Природа», магазину «АкваКамни», порталу «Волинь моя»; інформаційним спонсорам – Українському форуму акваріумістів та Харківському клубу акваріумістів.


До слова, акваріумістика – це сучасний спосіб отримати не тільки душевний комфорт, а ще й «пожвавити» свій дім. Мабуть, у жодному іншому способі релаксації не переплітаються так тісно дизайн, композиція і любов до експерименту. У той же час споглядання за мешканцями акваріума також стимулює фантазію і творчі можливості.

Спостереження за життям риб у підводному царстві дозволяє відволіктися від повсякденних турбот і хвилювань, заспокоїти нерви. Суттєву роль при цьому відіграє розташування акваріуму і його кольорова гама.

На сьогодні акваріумна справа є досить популярною серед усіх верст населення планети з різних точок зору: комерційної, наукової, естетичної й навіть психологічної. Розвиток сучасних методів акваріумістики сприяє збереженню і правильному використанню біоресурсів, що суттєво знижує антропогенний пресинг на екосистеми.


Метою занять гуртка «Декоративний акваріум» є формування в студентів основ професійних знань і навичок у галузі утримання та розведення акваріумних гідробіонтів.

Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело