Головна / Публікації / Студенти факультету філології та журналістики – переможці обласного етапу міжнародного конкурсу

Студенти факультету філології та журналістики – переможці обласного етапу міжнародного конкурсу

27 грудня 2018 року стало відомо, що студентки факультету філології та журналістики Олена Решотка, Ірина Криворучко та Ольга Соломко представлятимуть Волинську область на фінальному етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 2 лютого 2019 року.

Загалом в обласному етапі конкурсу взяли участь 139 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, 18 учнів закладів професійно-технічної та 22 студенти закладів вищої освіти Волині.

До конкурсу студенток факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки підготувала доцент кафедри української літератури Ольга Яблонська. Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА № 724 «Про підсумки обласного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» Ольгу Василівну відзначили Грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело