Головна / Публікації / Студенти біологічного факультету подарували казку дітям із вадами зору

Студенти біологічного факультету подарували казку дітям із вадами зору

Волонтери біологічного факультету вкотре, озброївшись чарівними посмішками і теплими обіймами, завітали у Крупівський реабілітаційний центр для дітей із вадами зору, щоб подарувати свій гарний настрій вихованцям закладу і привітати усіх зі святом Святого Миколая. Кожен із викладачів та студентів біологічного факультету мав змогу долучитися до збору подарунків, іграшок та коштів для доброї справи.

Розважали малюків Зайчик, Котик, Червона Шапочка, Леопардик, Зебрик, Міккі-Маус та Мишка з Лисичкою, які розіграли справжню виставу і допомогли малечі перенестись у казку. Це була розповідь про перешкоди у нашому житті, які потрібно здолати головним героям. Для цього їм потрібні помічники, але отримати їх можна, подолавши випробування, давши правильно відгадати загадку або вибрати вірний шлях за вказівниками на камені. А закінчується чарівна казка, як завжди, перемогою добра.

Діти відгадували загадки та допомогли казковим героям викрити підступний намір Баби-Яги поцупити подарунки. За це кожен отримав солодкий подарунок та іграшку від Святого Миколая.

Для учнів 8, 9, 10 та 11 класів провели інтелектуальну командну вікторину з біології, географії, музики та хімії, під час якої школярі не лише покращили свої знання, але й згуртувалися та здружилися. Після вікторини кожну команду нагородили смачними і корисними подарунками, розважальними настільними іграми. Діти були дуже раді приїзду волонтерів, усіляко допомагали, обнімали та запрошували ще в гості.


Дуже важливо не забувати про такі місця, адже цим дітям не потрібна жалість, їм потрібна наша підтримка та любов!

Оксана ФІЩУК,

заступник декана біологічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело