Головна / Публікації / Студентам СНУ імені Лесі Українки розповіли про історію життя лучанки - принцеси Сіаму

Студентам СНУ імені Лесі Українки розповіли про історію життя лучанки - принцеси Сіаму

9 листопада до Лесиного університету завітав Почесний консул Королівства Таїланд в Україні Михайло Радуцький, який прочитав лекцію – «Королівство Таїланд і Україна».
Разом із Почесним консулом на зустріч зі студентами прибув директор Міжнародного фестивалю «Anne De Kiev Fest» Федір Баландін, який є засновником видавництва «Пінзель». Федір Баландін і Михайло Радуцький ініціювали видання україномовної версії книги Наріси Чакрабонгсе «Катя і принц Сіаму». Авторка книги - внучка нашої землячки Катерини Десницької, яка стала дружиною спадкоємця королівського трону Сіаму (Таїланду). У книзі йдеться про неймовірну історію життя та кохання лучанки до сина Сіамського короля Рами V – принца Чакрабонґсе.

Продовжити знайомство з непересічною особистістю, цікавою та неоднозначною постаттю видатної землячки, можна буде на виставці «Катерина Таїландська», відкриття якої відбудеться сьогодні у Волинському краєзнавчому музеї (вул. Шопена, 20). На експозиції відвідувачі дізнаються про середовище і побут, які оточували нашу героїню, її українську та південно-східну родину, сучасників та нащадків, про Луцьк, Київ, Бангкок, Париж початку XX століття.

Відділ зв’язків із громадськістю

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело