Головна / Публікації / Студентам факультету економіки та управління вручили сертифікати за результатами вивчення програмного продукту «M.E.Doc»

Студентам факультету економіки та управління вручили сертифікати за результатами вивчення програмного продукту «M.E.Doc»

Факультет економіки та управління СНУ імені Лесі Українки

Здобуваємо знання, практичні навички, набуваємо професійного досвіду, розвиваємося та рухаємося вперед разом із кафедрою обліку і аудиту факультету економіки та управління СНУ імені Лесі Українки!

За сприяння кафедри обліку і аудиту, зокрема професора, доктора економічних наук Ірини Садовської було реалізовано унікальну можливість для студентів нашого факультету – семінар-тренінг із освоєння програмного продукту «M.E.Doc», використання якого забезпечує формування електронного документообігу на левовій частці українських підприємств (банківських і фінансових структур, багатьох інших установ та організацій).
На початку заходу кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Тетяна Шматковська сконцентрувала увагу студентів на важливості опанування сучасних інформаційних систем в аспекті формування високої конкурентоспроможності та самоідентифікації фахівців відповідно до нинішніх реалій ринку праці та високих вимог роботодавців.
Усі охочі студенти факультету економіки та управління взяли участь у семінарі-тренінгу й отримати сертифікати на придбання програми «M.E.Doc» для своїх майбутніх роботодавців зі знижкою 50 %. Саме цей програмний продукт надзвичайно поширений і користується високою популярністю в нинішніх умовах ведення бізнесу в Україні. Тому шановні роботодавці, при виборі майбутніх працівників зверніть увагу на те, що випускники факультету економіки та управління СНУ імені Лесі Українки – не лише висококваліфіковані фахівці, а й здатні забезпечити конкурентні переваги своїм роботодавцям уже при прийнятті на роботу.
З успішним завершенням навчання та результатами тестування, що підтвердили високий рівень підготовки, знань та вмінь, студентів привітали декан факультету економіки та управління, доктор економічних наук, професор Любов Ліпич та завідувач кафедри обліку і аудиту, доктор економічних наук Анатолій Шворак, які побажали, щоб отримані здобутки обов’язково стали у пригоді і сприяли кар’єрному зростанню у майбутньому.
Факультет економіки та управління разом із кафедрою обліку і аудиту щиро радіють досягненням студентів. Бажаємо їм успішного вступу в магістратуру, нових здобутків і подальшого розвитку!
Висловлюємо теплі слова вдячності декану факультету економіки та управління Любові Ліпич і керівництву ТОВ «Техноцентр Маяк» за сприяння та якісну роботу у реалізації співпраці щодо проведення семінарів-тренінгів.

 

Кафедра обліку і аудиту

 При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело