Головна / Публікації / Студент СНУ працював у Кенії з вуличними дітьми

Студент СНУ працював у Кенії з вуличними дітьми

З 19 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року студент географічного факультету Пась Юрій перебував у Кенії в рамках місійного проекту «OкАфрика».

В Африці працює українська місія, яка займається вуличними дітьми, тобто тими, хто втік з дому або не має батьків. Для таких дітей орендують спеціальне приміщення для їх проживання, харчування та освіти. Шукають для них спонсорів і відправляють у школу на навчання. Проект називається «Embrace street child».

Команда з Луцька проводила заняття для діток з географії, мови, історії тощо. Під час Різдва волонтери спілкувалися з дітьми, грали у футбол, вчили географію, вчили вірші, танцювали, веселилися, але, найголовніше, вчилися мислили, задумуватися над життям.

Був створений табір, де діти і педагоги проживали разом. Усе, що відбувалося з першого до останнього дня, нагадувало велику родину, в житті якої є приємні та іноді не дуже приємні моменти. Є сміх і сльози, радість і біль, іноді потрібно сказати все, що думаєш, а іноді просто промовчати. В кінці зміни табору доводиться прощатися, і всі діти мали б повертатися додому, у свої сім'ї. Але, на жаль, не можна так з упевненістю сказати, коли йдеться про вуличних дітей.

Дуже хочеться, щоб ніколи більше не побачити цих діток на вулиці з клеєм у руках або жебракуючи…

Алла ПОТАПОВА,

заступник декана географічного факультету з виховної роботи

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело