Головна / Публікації / Стипендії на навчання в КНР–2020

Стипендії на навчання в КНР–2020

Стипендії на навчання в КНР–2020

5 грудня 2017 р. підписано Угоду між Міністерством освіти та науки України та Міносвіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти на наступні п’ять років, відповідно до якого Уряд КНР надає 45 стипендій для українських громадян на 2020/2021 навчальний рік.

Навчання проходитиме на рівнях бакалавра, магістра, аспіранта та стажера (мовне стажування). Термін подачі заявок – 27 грудня 2019 року.

МОН прийматиме заявки в електронному та паперовому форматах (документи потрібно надіслати в обох форматах). Перелік необхідних документів додається. Усі документи повинні бути скріплені у верхньому лівому куті (у паперовому форматі має бути 2 примірники: перший пакет документів – оригінал, другий – копія).

Зауважуємо, формування двох пакетів документів відбувається згідно із зазначеним вище переліком та у відповідному порядку. Документи поверненню не підлягають.

Поштова адреса: просп. Перемоги, 10, м. Київ, Україна, 01135,

Міністерство освіти і науки України,

Головне управління міжнародного співробітництва.

Примітка: Стипендії на навчання в КНР 2020.

Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

В електронному форматі скановані PDF документи потрібно надіслати на електронну адресу МОН scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в КНР 2020».

Докладна інформація щодо отримання стипендій – на сайтах www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org та в інформаційних матеріалах, надісланих Посольством Китайської Народної Республіки в Україні (додаються).

За інформацією МОН України

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове