Головна / Публікації / Стажування у кращих університетах Канади

Стажування у кращих університетах Канади

Canada’s Mitacs Globalink Research Internship

Сьогодні і спудеї України можуть пройти безкоштовне стажування у кращих університетах Канади за програмою Globalink Research Internship! Канадська урядова програма науково-дослідницьких стажувань студентів (Canada’s Mitacs Globalink Research Internship) запрошує третьокурсників різних наукових дисциплін (від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук) узяти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine (більше інформації за посиланням: http://www.mitacsua.org/).

Упродовж травня–вересня 2020 року ви можете навчатись у видатних професорів Канади та проводити дослідження у кращих наукових лабораторіях університетів Канади. Учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів із різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Ви обираєте від 3 до 7 прикладних дослідницьких проектів, над якими хочете працювати, а самі проекти подають професори канадських університетів.

Участь у програмі безкоштовна!


Програма передбачає:

 • роботу над спільним проектом із професором канадського університету (згідно з Вашими інтересами, навичками та попереднім досвідом);
 • переліт Україна–Канада та Канада–Україна;
 • трансфер із аеропорту до місця проживання;
 • стипендію на житло, харчування та проживання;
 • медичне страхування;
 • зарахування на період стажування до канадського університету;
 • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського ЗВО;
 • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів із професійного розвитку;
 • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

 1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
 2. СV із описом наукових інтересів (шаблон).
 3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень і наукових інтересів (інструкція).
 4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80 %).

Важливо! Іспит із англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначає професор із Канади під час Skype-інтерв’ю.

Кінцевий термін подання заявок – 18 вересня 2019 року.

Докладно про програму та заповнення документів можна дізнатися від координатора програми – керівника Центру канадознавства Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ірини Калиновської (canada.eenu@gmail.com), на сторінці Центру канадознавства: https://www.facebook.com/CanadianStudies.lutsk.ukraine/ 

Центр канадознавства

СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело