Головна / Публікації / Стартував тиждень географічного факультету

Стартував тиждень географічного факультету

У Лесиному виші стартував цикл заходів, присвячених тижню географічного факультету. Офіційне відкриття відбулося сьогодні, 5-го жовтня.

На початку дійства декан факультету Юрій Барський розповів про становлення структурного підрозділу та його здобутки: «Уже минуло сорок п’ять років від першого набору студентів. Нині наш факультет займає шосту сходинку серед шістнадцяти факультетів. І ця кількість забезпечує якість».

Ректор Анатолій Цьось відзначив подяками викладачів і студентів за вагомий внесок у розвиток факультету, закликавши продовжувати розвиватися і надалі:  «Географічний факультет завжди був хорошим, потужним факультетом із якісною науковою школою, особливо, що стосується студентських наукових робіт. Я закликаю вас і надалі продовжувати ці традиції розвитку факультету. Закликаю вас брати участь у різних проектах, тому що це надважливо в сучасних умовах. Студентів і студенток я закликаю знайти себе. Адже дуже важливо, щоб кожен знайшов своє місце. Головне – не бути байдужими. Тому, шановні студенти, знайдіть себе і вам буде значно цікавіше жити і навчатися».

Опісля присутні подивилися фільм про географічний факультет, знятий студентами. Тиждень географічного факультету відбуватиметься з З по 9 жовтня. Програму заходів додаємо нижче.

Відділ зв’язків із громадськістю