Головна / Публікації / Спортивне свято до 8 Березня

Спортивне свято до 8 Березня

Спортивне свято до 8 Березня

4 березня за сприяння декана факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василя Пантіка і віцепрезидента БК «Старий Луцьк – Університет» Дмитра Чайковського відбувся святковий турнір із футзалу між спортсменами клубу та жіночими збірними командами із футзалу СНУ імені Лесі Українки та командою першої ліги «Легіон».

На спортивне дійство прийшло досить багато вболівальників, зал був переповнений гостями. Спортсмени БК «Старий Луцьк – Університет», як завжди, «запалювали» глядачів віртуозною грою у футбол! Зміна спортивного профілю баскетболістів викликала шквал позитивних емоцій у присутніх. Так, першу гру зіграли збірна команда СНУ із баскетболу (хлопці, тренер Петро Глушко) та жіноча команда нашого вишу із футзалу (тренер – доцент кафедри здоров’я і фізичної культури Олег Мазурчук). Жіноча збірна була доповнена майбутніми студентками нашого факультету. Так, у команду були запрошені воротар Вікторія Овадюк (учениця Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради) й Анастасія Ємєльянова (студентка Луцького педагогічного коледжу). Хлопці зіграли на славу: напередодні жіночого свята, як справжні джентльмени, програли дівчатам.

Друга гра теж принесла позитив і глядачам, і гравцям. На спортивний майданчик вийшли джентльмени БК «Старий Луцьк – Університет» і красуні тренера Дмитра Голоскокова. Незважаючи на те, що дівчатка ще школярки, а на воротах у козаків із вищої ліги стояв сам Олексій Мельник, юні футболістки на майданчику впевнено тримали в тонусі професіоналів-баскетболістів! Перемогу з рахунком 7:6 знову здобули дівчата!


Кращим гравцем визнали студентку ІІ курсу факультету економіки та управління Дарію Веремчук, а в команді «Легіон» – Яну Ярмольську. Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік від імені ректора вишу Анатолія Цьося подарував їм футболки із логотипом спортивної студентської спілки. Викладачі кафедри здоров’я і фізичної культури привітали спортсменок смаколиками. Андрій Данилюк від студентського самоврядування вручив дівчатам торти. Вітала красунь зі святом і перемогою й голова студентської профспілки Дарина Корець. На завершення спортивного дійства хлопці БК «Старий Луцьк – Університет» дарували квіти.


Шановні, дорогі, прекрасні, чудові, кохані жінки! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов! Бажаємо вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та турботою. Нехай вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!

Олена ІЩУК,

заступник декана факультету

фізичної культури, спорту та здоров’я

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове