Головна / Публікації / Співчуття з приводу передчасної смерті Олега Парасюка від випускників хімічного факультету

Від імені випускників хімічного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що працюють в Інституті хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України висловлюють щирі співчуття родині, друзям, колегам ПАРАСЮКА Олега Васильовича у зв’язку з його смертю.

Звістка про його смерть сколихнула наші душі та до цих пір важко в це повірити, що Олега Васильовича немає серед живих. Його ми пам’ятаємо як добру, чуйну людину. Цікавого та відданого науці вченого, надзвичайного трудолюбивого працівника.

Олег Васильович Парасюк назавжди залишиться в нашій пам’яті як добропорядна людина та відданий науці вчений.

Сумуємо…

А. М. ДАЦЮК,