Головна / Публікації / Спілкування з керівництвом та лекція для студентів: СНУ відвідав Посол Норвегії в Україні

Спілкування з керівництвом та лекція для студентів: СНУ відвідав Посол Норвегії в Україні

1 жовтня 2018 року, на запрошення ректора Ігоря Коцана, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки відвідав норвезький дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад.
Мета приїзду – відкриття Центру норвезької мови і культури при факультеті іноземної філології, ознайомлення з університетом та спілкування зі студентами й викладачами.
У рамках візиту відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестада з ректором Ігорем Коцаном, проректорами університету Анною Данильчук і Світланою Гаврилюк, деканом факультету іноземної філології Оксаною Рогач та керівником Центру норвезької мови і культури Арнфінном Форнессом. Під час спілкування порушувалася тематика міжнародного співробітництва та перспектив участі СНУ імені Лесі Українки в спільних українсько-норвезьких проектах. Зокрема, виш упродовж кількох років був учасником проекту «Професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» («Україна – Норвегія»).

Продовжився візит норвезького дипломата до Луцька лекцією для студентів та викладачів закладу вищої освіти на тему «Співпраця Норвегії з Україною: тенденції та перспективи». Представив почесного гостя публіці ректор Ігор Коцан. У своїй доповіді Уле Тер’є Хорпестад продемонстрував тісний історичний зв’язок між двома країнами, розповів про підтримку, яку його країна надає українцям, як підтримує євроінтеграційні процеси та реформи в нашій державі. І, звичайно, про економічний складник співробітництва, насамперед – це відновлювальна енергетика. Опісля чого норвезький дипломат охоче відповів на запитання студентів та викладачів.
Кінцевим акордом лекції стала презентація від студентів факультету іноземної філології власного бачення традицій та особливостей Королівства Норвегії.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело