Головна / Публікації / Сьогодні під головуванням ректора Ігоря Коцана відбулося засідання ректорату

Сьогодні під головуванням ректора Ігоря Коцана відбулося засідання ректорату

Під час засідання заслухано та прийнято рішення з таких питань: забезпечення подальшого зростання наукової діяльності, необхідних для участі у національних та міжнародних рейтингах; організація профорієнтаційної роботи – запорука успішної вступної кампанії.

Проект ухвали з першого питання ректорату представив проректор з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр. Власне, він прозвітував про поточний стан виконання та дотримання пунктів розпорядження ректора № 31 від 21 травня 2018 р., яке сформульоване за підсумками університетського семінару «Розвиток Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в контексті реформ вищої освіти в Україні».

Власним досвідом з провадження профорієнтаційної роботи серед молоді з ректоратом поділився директор коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Станіслав Щеблюк. На думку Станіслава Германовича, головними чинниками успішної профорієнтаційної роботи є її системний характер, чіткий план заходів, співпраця зі студентською радою та школами; популяризація традицій і здобутків колективу коледжу у соціальних мережах та ЗМІ.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело