Головна / Публікації / СНУ започаткував співпрацю з Державним сільськогосподарським університетом у Варшаві

СНУ започаткував співпрацю з Державним сільськогосподарським університетом у Варшаві

На початку тижня ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан перебував із робочим візитом у Республіці Польща, де провів зустріч із віцемаршалеком Люблінського воєводства Республіки Польща Збігнєвом Войцеховським і взяв участь в інавгураційному відкритті нового навчального року в Державному сільськогосподарському університеті у Варшаві.

Разом із Ігорем Ярославовичем на урочистості до польського закладу вищої освіти завітав також ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко.

В знак започаткування нових партнерських відносин і співробітництва під час спілкування очільник Лесиного вишу Ігор Коцан вручив Золотий нагрудний знак СНУ імені Лесі Українки ректорові Державного сільськогосподарського університету у Варшаві Вєславу Белявському. Також ректорами досягнуто домовленостей про започаткування програми «Подвійний диплом» зі спеціальностей «Економіка» та «Біотехнологія». Узгоджено й графік стажувань для волинських науковців у лабораторіях польського ЗВО, у перспективі заплановано проведення спільних наукових досліджень і подання проєктних заявок на міжнародні грантові програми тощо.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове