Головна / Публікації / СНУ визначився з пріоритетами: якість знань студентів, відкриття нових спеціальностей і лабораторій

СНУ визначився з пріоритетами: якість знань студентів, відкриття нових спеціальностей і лабораторій

10 липня у СНУ імені Лесі Українки відбулося позачергове засідання вченої ради, на якому представлено концепцію святкування 80-ліття університету та подальші перспективи розвитку закладу вищої освіти до 2023 року. Головував на засіданні ректор, професор Ігор Коцан.

Про формування концепції відзначення 80-ліття СНУ імені Лесі Українки та програми ювілейних заходів на 2019/2020 н. р. розповіла проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами, доцент Анна Данильчук. Заплановано реалізувати чималу кількість заходів іміджевого, наукового, культурного і спортивного спрямування. Детальнішу програму святкування 80-ліття СНУ імені Лесі Українки буде сформовано та затверджено на вересневій вченій раді з урахуванням пропозицій від факультетів.

Найближчим часом буде створено робочу групу з підготовки та деталізації Стратегії розвитку університету до 2023 року під головуванням першого проректора, проректора з адміністрування та розвитку Анатолія Цьося. Основні ж вектори траєкторії розвитку закладу вищої освіти вченій раді представив ректор Ігор Коцан. Зокрема, чимало зусиль колективом університету буде спрямовано на підвищення якості знань студентів, відкриття нових лабораторії та спеціальностей. І перші кроки в цьому напрямі вже зроблено. Завдяки підтримці голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та народного депутата України Ірини Констанкевич в університеті ліцензовано нові спеціальності, які користуються попитом у абітурієнтів.

На цьому ж засіданні вирішено провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед студентів та професорсько-викладацького складу університету щодо реалізації своїх виборчих прав, підготувати приміщення, які знаходяться у корпусах та гуртожитках СНУ імені Лесі Українки, відповідно до вимог Центральної виборчої комісії з урахуванням статті 83 Закону України «Про вибори народних депутатів України», для забезпечення належної роботи виборчих дільниць. Також студентам, які приїдуть до Луцька для голосування 21 липня, буде дозволено безкоштовне проживання у гуртожитках з 19 по 22 липня.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело