Головна / Публікації / СНУ відвідала делегація корейського вишу

СНУ відвідала делегація корейського вишу

13 квітня ректор СНУ імені Лесі Українки Ігор Коцан провів зустріч із професором Парк Сунг Со (Park Sung Soо) – ректором Усеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту» (Республіка Корея) та його уповноваженим представником у Західному регіоні Єгором Єгоркіним, які завітали до вишу в рамках проведення Дня корейської культури в місті Луцьку.

Мета візиту корейської делегації до СНУ імені Лесі Українки – ознайомлення керівництва та студентства з діяльністю Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту» та налагодження міжнародного співробітництва для реалізації й проведення спільних проектів.

Зокрема, під час зустрічі учасники обговорили участь СНУ імені Лесі Українки у підготовці та проведенні Всеукраїнського молодіжного освітньо-культурного проекту World Leaders Camp 2018. Головне завдання якого сприяти вихованню суспільно свідомої молоді з креативним та критичним мисленням. Також ректори домовилися про наступну зустріч, під час якої професор Парк Сунг Со поспілкується зі студентами та викладачами вишу.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело