Головна / Публікації / СНУ та Луцький ІТ-кластер об’єднали зусилля для підготовки фахівців із ІТ-напряму

СНУ та Луцький ІТ-кластер об’єднали зусилля для підготовки фахівців із ІТ-напряму

Підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Луцьким ІТ-кластером і Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки відбулося 13 лютого під час зустрічі керівника ІТ-кластера Віктора Левандовського та ректора вишу Анатолія Цьося.

Мета підписання документа – об’єднання зусиль громадськості для упровадження інструментів дуальної форми освіти в ЗВО. Зокрема, йдеться про максимальне наближення навчальних програм до вимог сучасного ринку інформаційних технологій, актуалізацію навчальних програм в університеті, сприяння забезпеченню кількісного та якісного зростання рівня підготовки випускників ІТ-спеціальностей; надання інформації щодо сучасних тенденцій на ринку ІТ та вимог до ІТ-спеціалістів.

Меморандумом передбачено, що працівники організацій-партнерів ІТ-кластеру систематично читатимуть лекції та проводитимуть тренінги для студентів, взаємодіятимуть із кафедрами та викладачами вишу, залучатимуться до змістовного оновлення навчальних програм, допомагатимуть втілювати студентські проєкти, моніторитимуть якість підготовки випускників із ІТ-напряму тощо.

Під час зустрічі також обговорено практичні аспекти співпраці з Луцьким ІТ-кластером за участі проректора з навчальної роботи та рекрутації Юрія Громика та начальника інформаційно-обчислювального центру вишу Миколи Роспопи.

 Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове