Головна / Публікації / СНУ реалізовуватиме грант за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні

СНУ реалізовуватиме грант за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні

6 березня відбулася зустріч ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Коцана з Надзвичайним та Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою під час якої було підписано угоду про фінансування проекту «Покращення реабілітаційно-методичного процесу шляхом модернізації фізіотерапевтичного обладнання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки».

До участі у конкурсі було подано 82 заявки. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки здобув перемогу та отримав 550 тис. грн грантових коштів на закупівлю фізіотерапевтичного  обладнання. 

У рамках грантового проекту планується закупити обладнання для підготовки фахівців за спеціальностями, які переведені до галузі знань «Охорона здоров’я». Участь у цьому проекті дасть можливість залучати на безоплатній основі хворих відповідного профілю для проведення реабілітаційних заходів, що дозволить підвищити рівень професійних навичок студентів; збільшити частку практичних занять, що призведе до формування професійних навичок студентів, поліпшення якості навчального процесу; дасть змогу лікувально-медичним закладам використовувати обладнання в разі відсутності подібного на їх базі; сприятиме підвищенню рівня надання реабілітаційної допомоги населенню Волинської області.

Відділ зв’язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело