Головна / Публікації / СНУ піднявся на 20 сходинок у рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities

Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їхньої присутності в мережі. Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у січні 2018 року.

Згідно з показниками СНУ імені Лесі Українки зайняв 60 позицію, тоді як у липні 2017 року знаходився на 80 місці в рейтингу.

У процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Відділ зв'язків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело