Головна / Публікації / СНУ імені Лесі Українки – співорганізатор Трансєвропейської школи з фізики та високих енергій

СНУ імені Лесі Українки – співорганізатор Трансєвропейської школи з фізики та високих енергій

Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP)

11–18 липня 2019 року на базі практик спортивно-оздоровчого табору «Гарт» СНУ імені Лесі Українки відбудеться Трансєвропейська школа з фізики та високих енергій (TESHEP) за участі провідних дослідників України, Франції, Угорщини, Німеччини, Польщі, Румунії тощо.

Мета школи полягає у залученні наукової молоді зі Східної та Центральної Європи до вирішення питань фізики високих енергій та Великого андронного колайдера, розвитку нового партнерства і співпраці між лабораторіями й дослідницькими групами. У програмі школи: лекції, тематичні семінари, практичні сесії, конференція.

Для участі у школі студенти готують презентацію про своє дослідження. Під час роботи школи заплановані спеціальні сесії для студентів із професорами, де кожен студент отримує допомогу для завершення проекту та його презентації на конференції, а також обговорює тему з активними дослідниками в тому ж напрямі, але з іншого наукового співтовариства.

Літня школа організована для аспірантів першого і другого року, а також магістрів, що спеціалізуються в галузі фізики з високих енергій або ядерної фізики. Вона сприятиме зміцненню зв’язків між університетами і науковими установами.

Дедлайн подачі матеріалів – 15 травня 2019 року.

Детальну інформацію про програму літньої школи, склад лекторів можна отримати за посиланням: https://teshep.lal.in2p3.fr/teschool19/

 

Наталія ПАВЛІХА,

проректор з наукової роботи та інновацій

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерел