Головна / Публікації / СНУ імені Лесі Українки – Люблінське воєводство: нові двосторонні ініціативи співпраці

СНУ імені Лесі Українки – Люблінське воєводство: нові двосторонні ініціативи співпраці

СНУ імені Лесі Українки – Люблінське воєводство: нові двосторонні ініціативи співпраці

8 серпня відбулася зустріч ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Коцана з віцемаршалеком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховскі та Генеральним Консулом Республіки Польща в Луцьку Вєславом Мазуром за участі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталії Павліхи, проректора з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації Світлани Гаврилюк і начальника відділу міжнародних зв’язків Марти Сидорук.

Гостей ознайомили зі структурою університету, науковими напрямами співпраці з польськими закладами вищої освіти й новими перспективами двосторонніх ініціатив. Ігор Ярославович закцентував на векторах польсько-українського співробітництва, зокрема щодо реалізації проєкту «Науковий парк СНУ імені Лесі Українки».

Збігнєв Войцеховскі та Вєслав Мазур щиро подякували за запрошення та продовження співпраці зі Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, яка, впевнені, буде плідною і для Польщі, і для України.

Інна МОГІЛЕВСЬКА

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело