Головна / Публікації / Східний присмак Західного регіону

Східний присмак Західного регіону

14 жовтня 2017 року делегація слухачів Центру арабської мови та культури факультету іноземної філології на чолі з її керівником Ясіном Аджабі відвідала Львівський Ісламський культурний центр імені Мухаммада Асада з метою отримання нових знань із країнознавства держав арабського світу, пізнання культури і звичаїв мусульман, а також налагодження міжкультурного діалогу.

Без усього цього неможливо опанувати арабську мову, оскільки її необхідно не тільки вчити, але й відчувати. Ознайомлювальну екскурсію провів особисто імам мечеті Мурат Сулейманов. Під час зустрічі він розповів гостям про історію становлення Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада, розвиток діалогу з осередками інших конфесій, культурними та освітніми закладами України, специфіку діяльності Центру в сучасних умовах.

Відвідувачі змогли відчути атмосферу осередку та ритм його життя, ознайомитися з бібліотекою, погортати сторінки рідкісних видань і навіть відвідати мечеть. За час невимушеного спілкування за чаєм та кавою Мурат Сулейманов відповів на численні питання гостей – від основ Ісламу та його становлення як релігійного діяча до проблем функціонування кримськотатарської громади у тимчасово анексованому Криму. Саме безпосередній контакт дозволяє отримати повну уяву про життя інших релігій та культур, уникаючи при цьому нав'язаних шаблонів і стереотипів, а також хибних оцінок.

Наприкінці зустрічі імам Мурат Сулейманов подарував кожному гостеві на згадку видання Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація “Альраід”». Керівник Центру арабської мови та культури Ясін Аджабі подякував за гостинний прийом, запросив приймаючу сторону відвідати місто Луцьк і ознайомитися з освітньою діяльністю Центру арабської мови та культури. 

Факультет іноземної філології

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело