Головна / Публікації / Шановні наші випускники!

Шановні наші випускники!

Сьогодні у вас – справжнє свято, довгоочікуване, до якого ви йшли день за днем, здобуваючи знання у нашому виші.

Але це свято з подвійними емоціями: адже у ньому поєднуються сум розлуки і світло надії, смуток прощання і радість зустрічі з майбутнім. Ви робите ще один крок у доросле життя. Відтепер ваш життєвий і професійний шлях залежить тільки від вас – від ваших знань і вмінь, здобутих в університеті, від вашого ставлення до справи і до професії, від вашого бажання рости і самовдосконалюватись.

Я вірю в те, що ви будете висококваліфікованими фахівцями, оскільки ви здобули фундаментальні знання в нашому університеті. Підтвердженням цьому є те, що із загальної кількості випускників, а це 1255 осіб, 340 отримують дипломи з відзнакою.

Пам’ятайте слова Конфуція, який сказав: «Людина може зробити великим той шлях, яким іде. Проте сам шлях ніколи не зробить людину великою». Робіть свій шлях великим. І при цьому ніколи не забувайте, чиє ім’я носить університет, в якому ви навчалися, адже у патронеси СНУ – Лесі Українки – шлях був направду великим, хай це для вас стане ще одним стимулом у прагненні до успіху.

Бажаю кожному з вас реалізувати себе. Нехай вам легко вдається застосовувати здобуті знання. Працюйте і творіть на благо нашої Батьківщини – України, на розбудову європейського суспільства і, звісно, прославляйте своїми досягненнями alma mater!

Ігор КОЦАН,

ректор СНУ імені Лесі Українки