Головна / Публікації / Шановні майбутні абітурієнти 2018 року!

Шановні майбутні абітурієнти 2018 року!

Запрошуємо вас взяти участь в олімпіаді з математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

За успішне розв’язання більшості задач учасникам будуть нараховані додаткові бали до сертифікату ЗНО з математики при вступі до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на спеціальності 111 – «Математика», 014.04 – «Середня освіта (Математика)», 014.09 – «Середня освіта (Інформатика)», 014.08 – «Середня освіта (Фізика)», 104 – «Фізика та астрономія», 105 – «Прикладна фізика та наноматеріали». Участь в олімпіаді можуть брати учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та особи, які отримали повну загальну середню освіту.

Олімпіада проводиться у два тури. Перший – дистанційний. За його результатами учасники, що виконали не менше 75% завдань, будуть запрошені до участі у другому турі, який відбудеться 23 грудня 2017 року разом із ІІ етапом Усеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Із завданнями дистанційного туру можна ознайомитися на сайті факультету інформаційних систем, фізики та математики www.fisfm.education. Розв’язані завдання можна надсилати до 15 листопада 2017 року на електронну адресу: geomalg@gmail.com або поштою на адресу: 43023 м. Луцьк, вул. Конякіна 14, абонентська скринька №17, оргкомітет олімпіади з математики СНУ імені Лесі Українки. Разом із завданнями необхідно надіслати заповнену анкету, що містить контактні дані виконавця (зразок анкети розміщено на сайті www.fisfm.education.)

Учасники олімпіади мають право після кожного туру олімпіади подавати у письмовій формі заяви до апеляційної комісії на адресу:43023 м. Луцьк, вул. Конякіна 14, абонентська скринька №17, оргкомітет олімпіади з математики СНУ імені Лесі Українки до підбиття остаточних підсумків відповідного туру. Апеляції будуть розглядатися до 30 листопада 2017 року. В заяві учасник повинен вказати причину апеляції.

Бажаємо успіху! 

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело