Головна / Публікації / Семінар із флорболу: теорія і практика

Семінар із флорболу: теорія і практика

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки активно запроваджує інноваційні технології фізичного виховання та навчання у підготовці студентів, адже це запорука покращення рівня професійної освіти й умова підготовки висококваліфікованих фахівців. Крім того, факультет сприяє поширенню серед молоді видів спорту, які відомі і в Україні, і за кордоном.

Уже неабиякої популярності сьогодні набрав флорбол – командний вид спорту, один із різновидів хокею. У нього грають пластиковим м’ячем, удари по якому наносять ключкою.

Факультет іде у ногу з часом і враховує зацікавлення студентів, отож 20 лютого з ініціативи професора Наталії Бєлікової та декана факультету Василя Пантіка відбувся методичний семінар із флорболу за участі викладачів кафедри здоров’я і фізичної культури Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Модератор заходу Андрій Ойович – головний тренер флорбольного клубу «Айсберг-Фіміам», тренер молодіжної збірної, голова комітету з проведення змагань в Українській федерації флорболу, студент заочної форми навчання факультету.

Після теоретичної частини учасники семінару мали змогу й практично повправлятися.

Факультет фізичної культури,

спорту та здоров’я

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове