Головна / Публікації / Розумним бути модно!

Розумним бути модно!

Дні науки

Саме під таким гаслом 15 травня в рамках днів науки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбулася інтелектуально-розважальна гра «Mind Game» для студентів і викладачів кафедр експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій та теоретичної та математичної фізики.

Що ж таке «Mind Game»? Це проект у стилі паб-квізу з акцентом на розважальній частині. Від добре знайомого нам «Що? Де? Коли?» ця гра відрізняється побудовою питань, дати відповіді на які можна, користуючись логікою, не маючи при цьому поглиблених енциклопедичних знань. Єдина заборона – на користування гаджетами й Інтернетом.

На наше прохання провести захід такого типу відгукнулася команда організаторів ігор волинської ліги «Mind Game». З їх допомогою ми поринули у спекотну та яскраву атмосферу командної гри, розважального шоу й інтелектуальних битв. У кожному з дев’яти турів, які складалися з 6–8 питань, ми змогли продемонструвати логіку, кмітливість, знання фільмів і телешоу, впізнавали популярних акторів. Учасники поєднали приємне з корисним: здобули нові знання й отримали порцію азарту. Й усе це без зайвих зусиль!

Ведучий гри – неперевершений і талановитий Микита Чибар, який із перших хвилин інтелектуального змагання запалив зал влучними жартами та налаштував на чесну гру. Опісля у нас народився свій девіз: розумним фізиком бути модно! 

Галина ХМАРУК

Фото Олега БУРЛАКИ

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело