Головна / Публікації / Розпочато реєстрацію на семінар з дистанційного навчання засобами Microsoft Office 365

Розпочато реєстрацію на семінар з дистанційного навчання засобами Microsoft Office 365

Факультет міжнародних відносин ініціює серію семінарів для працівників СНУ імені Лесі Українки на тему «Дистанційне навчання засобами Microsoft Office 365». Реєстрація слухачів триватиме до 16 березня 2018 року.

Семінар «Дистанційне навчання засобами Microsoft Office 365» розроблено з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та адміністративного персоналу й здобуття компетенцій, необхідних для організації, адміністрування і забезпечення навчального процесу за освітніми програмами вищої освіти заочної (дистанційної) та денної форм (з елементами дистанційного навчання).

Програма семінару відповідає потребам щодо вдосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів у сфері впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.

Програмою семінару передбачено проведення 72 годин спільної роботи учасників (у тому числі – дистанційної) та 36 годин їх самостійної роботи (всього 108 годин).

Часові рамки семінару:

модулі І-ІІІ – березень-травень 2018;

модуль ІV – квітень-червень 2018.

Умови участі й отримання сертифікату

Реєстрація (on-line) для участі в семінарі доступна для користувачів Office 365 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з-поміж працівників та аспірантів університету.

Сертифікат Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки про участь у семінарі й отримання компетенцій у рамках цієї програми видається особам, які взяли участь в усіх видах робіт, що передбачені цією програмою та успішно презентували індивідуальні проекти (що засвідчується учасниками їх обговорення). 

Сергій ФЕДОНЮК,

декан факультету міжнародних відносин

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело