Головна / Публікації / Розпочато набір на підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів

Розпочато набір на підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки оголошує набір на підготовче відділення та підготовчі курси для учнів 5–11 класів, випускників загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних училищ, коледжів, технікумів із підготовки до ЗНО у 2020 році з усіх предметів, творчих конкурсів та вступу у заклади вищої освіти різних рівнів акредитації.

Підготовче відділення тісно співпрацює з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Під час навчання слухачі мають змогу проходити пробне зовнішнє незалежне тестування, а також набувають практичних умінь і навичок виконання тестових завдань.

Випускники підготовчого відділення користуються пільгами при вступі до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Навчання платне. Вибір предметів для підготовки ЗНО узгоджується з умовами та правилами прийому до закладів вищої освіти. Можна вивчати предмети дистанційно.

Початок занять у жовтні. Розклад занять узгоджується зі слухачами.

Адреса підготовчого відділення:

м. Луцьк, вул. Потапова, 9, кімн. 322, 322а