Головна / Публікації / Розпочато дистанційний тур Усеукраїнської олімпіади з математики

Розпочато дистанційний тур Усеукраїнської олімпіади з математики

21 січня стартує дистанційний тур Усеукраїнської олімпіади з математики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, на який ми запрошуємо учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та осіб, які отримали повну загальну середню освіту.

За успішне розв’язання більшості задач учасникам нарахують додаткові бали до сертифіката ЗНО з математики при вступі до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на спеціальності 111 «Математика», 014 «Середня освіта (математика)», 014 «Середня освіта (інформатика)», 014 «Середня освіта (фізика)», 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали».

Олімпіада відбудеться у два тури. Перший – дистанційний. Із завданнями цього туру можна ознайомитися на сайті факультету інформаційних систем, фізики та математики www.fisfm.education. Розв’язані завдання потрібно відправити поштою до 24 лютого на адресу оргкомітету олімпіади з математики СНУ імені Лесі Українки: Волошиній Тетяні Володимирівні, вул. Конякіна, 14, а/c № 31, м. Луцьк, 43023. Також необхідно надіслати заповнену анкету з контактними даними виконавця (зразок анкети на сайті www.fisfm.education).

У другий тур, який відбудеться 6–7 квітня, будуть запрошені учасники, що виконали не менше 75 % завдань першого етапу.

Учасники мають право після кожного туру олімпіади подавати у письмовій формі заяви до апеляційної комісії до підбиття підсумків відповідного туру. У заяві потрібно вказати причину апеляції.

Бажаємо успіху!

Примітка. Олімпіада відбудеться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 р. за № 1587, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10.01.2017 р. за № 16/29884) та наказу №335-з від 17.12.2018 р.

Факультет інформаційних систем, фізики та математики

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело