Головна / Публікації / Рівняння на міжнародні наукометричні бази!

Рівняння на міжнародні наукометричні бази!

Викладачі, студенти і магістри факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки прослухали відкриту лекцію «Як публікуватися у найкращих індексованих наукових журналах».

Лектор – доктор габілітований, професор Яцек Вонщік (директор Інституту фізичного виховання, туризму та фізіотерапії Гуманістично-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), головний редактор журналу «Physical Activity Review» (www.physactiv.eu), який входить до наукометричних баз Web of Science Core Collection (ESCI) і SCOPUS).

Основні тези, які озвучив під час лекції професор:

  • читати вимоги;
  • близько 70% статей відсіюють одразу, не читаючи. Це відбувається через недотримання різних технічних вимог журналів;
  • не потрібно боятися рецензентів і не соромитись виправляти, покращувати, удосконалювати свої знання та статтю, адже навчатися ніколи не пізно;
  • методологія статті згідно зі схемою: вступ, матеріали та методи, результати, обговорення, висновки, список літератури. Основним є те, що необхідно результати й обговорення відокремлювати;
  • обов’язково має бути статистика, розрахунку відсотків не достатньо;
  • список використаної літератури має бути оформлений згідно з приписом журналу, звертаючи при цьому увагу і на вимоги до цитування. 

 

Ольга РОДА,

доцент кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело