Головна / Публікації / Ректор Берлінського університету імені Штайнбайса відзначив вагомий внесок Ігоря Коцана у розвиток Лесиного вишу

Ректор Берлінського університету імені Штайнбайса відзначив вагомий внесок Ігоря Коцана у розвиток Лесиного вишу

Від імені Берлінського університету імені Штайнбайса висловлюю щиру підтримку кандидатові на посаду ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки професору Ігорю Коцану. Позитивний ефект його управління університетом протягом попередніх каденцій дає всі підстави довірити йому керівництво закладом на наступний термін. Заслугою професора Ігоря Коцана є налагодження широкої мережі партнерства з університетами Європи, зокрема Німеччини, що є однозначною перевагою в контексті інтеграційних процесів у сфері академічної освіти в Україні.

Завдяки професору Ігорю Коцану було закладено міцний фундамент співпраці між Берлінським університетом імені Штайнбайса та Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки. Подальше співробітництво передбачає реалізацію масштабних проєктів дуальної освіти, освітніх інновацій та менеджменту вищої школи. Як надійний партнер, професор Ігор Коцан забезпечив матеріально-технічну базу для впровадження цих реформ у найближчій перспективі. Ці новації є, передусім, в інтересах студентів та викладачів університету, адже забезпечують академічну мобільність, можливість отримання подвійних дипломів, впровадження європейських стандартів освіти до української вищої школи. Саме тому вважаю, що професор Ігор Коцан є найбільш відповідним кандидатом на посаду ректора.

Слід відзначити високий професійний рівень команди професора Ігоря Коцана. Її досвід, потужні інтелектуальні ресурси, творчий і сучасний підхід до виконання поставлених завдань – все це є запорукою успіху та розвитку Університету. Звертаючись до колективу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, застерігаю, що зміна керівництва в період трансформацій освітньої системи на державному рівні, є завідомо програшною стратегією з точки зору академічних інтересів. Це пов’язано із можливою втратою тяглості у передачі повноважень, наслідком чого може стати відкидання наступником досягнень попередника. Оскільки за період ректорства професора Ігоря Коцана досягнення були значними, їхня втрата стане особливо гостро відчутною для студентів та працівників Вашого університету.

Ще раз дякую професору Ігорю Коцану за теплу зустріч у Луцьку та конструктивні переговори. Бажаю перемоги на виборах та успіхів у починаннях заради академічного блага.

 

З повагою,

професор Георгій ХУБУА,

ректор Берлінського університету імені Штайнбайса

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове