Головна / Публікації / Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» очікує на нових учасників

Команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України й Академією української преси, запрошує до команди нових учасників.

Наш спільний досвід демонструє, що навчання з інфомедійної грамотності допомагає учасникам не тільки засвоїти практичні навички з медіаграмотності, але й побачити потребу в таких знаннях для повсякденного життя споживачів інформації; ефективно формувати компетентності критичного сприйняття інформації у шкільної та студентської молоді; загалом сприяти зростанню рівня критичного мислення та громадянської активності в українському суспільстві.

Усі нові учасники, що долучаться до проєкту, пройдуть такі етапи навчання (кожен етап супроводжується сертифікатом для кожного учасника про його успішне завершення):

-                  базове навчання інфомедійної грамотності (дві практичні онлайн-сесії);

-                  онлайн-навчання щодо методології інтеграції інфомедійної грамотності в навчальний процес (9 шляхів);

-                  онлайн-навчання з інтеграції інфомедійної грамотності у різні предмети;

-                  відеокурс щодо онлайн-інструментів в освітньому процесі.

Мета реалізації проєкту – включення навичок критичного сприйняття інформації до навчальних програм ЗВО та ІППО як сталої частини стандартного навчального процесу. Команда проєкту надає методичну підтримку освітянам під час інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні матеріали для роботи з вчителями та студентами різних спеціалізацій. Окрім того, викладачі та вчителі мають постійний доступ до матеріалів проєкту для вільного використання.

Щоб долучитися до проєкту новим учасникам, потрібно до 20 вересня заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/l2

Контактна особа – Юлія ГУЗА, координатор проєктів Академії української преси, тел: (067) 638 71 62, поштова скринька: y.guza@aup.com.ua