Головна / Публікації / Професійна мотивація студентів до пошуку роботи

Професійна мотивація студентів до пошуку роботи

У жовтні та листопаді на всіх факультетах нашого університету відбувся тренінг «Професійна мотивація студентів до пошуку роботи» за участі майбутніх випускників вишу.

Студентські роки – одні з найкращих у нашому житті. Проте наступний крок – це самостійне доросле життя. І тут постає проблема – пошук роботи. Ця тема для наших випускників завжди актуальна. Саме тому для покращення працевлаштування та підвищення самомотивації до пошуку роботи наших студентів на кожному факультеті відбувся такий тренінг.

Для успішного просування сходинками професійної кар’єри обов’язково потрібно бути добре вмотивованим. Спочатку дипломованому спеціалістові варто розібратися зі своїми цінностями, особливостями характеру, можливостями та цілями для досягнення успіху.

На тренінгу студенти мали змогу визначити власну мотивацію, розставили професійні пріоритети. За допомогою тренінгових вправ і кейсових завдань кожен зрозумів, яку роботу він хоче мати і що йому для цього потрібно. Опрацювання внутрішніх і зовнішніх резервів дало змогу виявити потенціал учасників, про який вони раніше не здогадувалися. Робота над собою та техніка «Реалізація особистих вмінь і навичок» сприяли окресленню чітких меж пошуку роботи для кожного. А завдяки аналізу своїх додаткових ресурсів студенти зрозуміли, що у них завжди є люди, які їх підтримають, допоможуть, не дозволять їм байдикувати та правильно скоординують у професійному виборі.

Під час жвавого спілкування майбутні випускники зробили висновок, що завдяки тренінгу їм вдалося підвищити власну професійну мотивацію до пошуку роботи й окреслити план майбутніх дій для досягнення цілей. 

Альона ХОМЮК,

профконсультант відділу молодіжної

політики та соціальної роботи

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов'язкове