Головна / Публікації / При працевлаштуванні студентам-сиротам виплатять одноразову грошову допомогу

При працевлаштуванні студентам-сиротам виплатять одноразову грошову допомогу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» студенти з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також які в період навчання у Лесиному виші у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, при працевлаштуванні отримають одноразову грошову допомогу в розмірі шести прожиткових мінімумів.

Виплату здійснює до кінця фінансового року Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки на підставі:

• заяви,
  • паспорта (1–2 ст., прописка),
  • довідки про працевлаштування або про перебування на обліку у центрі зайнятості чи в органах соціального захисту (декретна відпустка) тощо.

Відповідні документи потрібно подавати в планово-фінансовий відділ вишу (103 каб. головного корпусу).

За докладною інформацією щодо отримання грошової допомоги звертайтеся до фахівця з превентивного виховання відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик (тел.: 0999351125).