Головна / Публікації / Практика студентів у розсаднику декоративних рослин Словацької республіки «Ekofit»

Практика студентів у розсаднику декоративних рослин Словацької республіки «Ekofit»

Виробнича практика на медико-біологічному факультеті – важливий складник навчального процесу з підготовки кваліфікованих фахівців. Особливо цінне поєднання теоретичних знань і європейської практики. Cтуденти медико-біологічного факультету вже традиційно проходять практику на базі одного з кращих європейських розсадників декоративних рослин Словацької республіки «Ekofit».

 

Під час практики студенти ознайомлюються з новинками декоративних рослин, сучасними технологіями та різними методами їх вирощування та засобами догляду; опановують механізовані способи висаджування різних видів рослин; навчаються обрізці та формуванню деревних видів, тим самим зміцнюючи свої знання з топіарного мистецтва й озеленення; засвоюють основи агротехніки й агрономії, удобрення та боротьби з бур’янами на розсаднику, а також проходять фактично весь цикл із догляду та створення зелених насаджень (полив, притінення, підв’язування, укриття від ранніх весняних заморозків і викопка). У вільний час студенти відвідують визначні туристичні місця та ознайомлюються зі словацькою кухнею та звичаями.

 

 

 

Така співпраця дає змогу здобути сучасний практичний досвід із вирощування якісного садивного матеріалу та сприяє вивченню екологічних і біологічних особливостей декоративних зелених насаджень.

 

За словами студентів, це надзвичайний досвід, який вони зможуть використати в подальшому на практиці. І дуже імпонує, що факультет створює умови для розвитку студента не лише на навчально-теоретичному рівні, а й забезпечує здобуття якісних виробничих навичок, що дають неоціненний досвід міжнародного рівня.

 

Шепелюк Марія, доцентка кафедри лісового і садово-паркового господарства 
Степанюк Ярослав, в.о. декана медико-біологічного факультету