Головна / Публікації / Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я

Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я

9 жовтня на факультеті психології та соціології з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я відбувся тренінг «Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я». Провели захід заступник студентського декана Юлія Хвесик і голова наукового товариства факультету Лілія Ляшко.

Учасники тренінгу мали змогу оцінити стан свого психічного здоров’я за допомогою простого асоціативного тесту; виконати вправи для покращення роботи мозку; ознайомитися з порадами зі збереження психічного здоров’я, а також розвивали навички роботи в команді й отримали цінні знання та досвід.

Психічне здоров’я – стан інтелектуально-емоційної сфери, основа якого – відчуття душевного комфорту, яке забезпечує адекватну поведінкову реакцію. Воно має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних відносин і здатності кожної людини зробити внесок в життя суспільства. Без психічного неможливе фізичне здоров’я. День психічного здоров’я покликаний привернути увагу до проблеми психічного здоров’я та скоротити поширення розладів у цій сфері.

Дякуємо усім учасникам тренінгу! Дбайте про власне психічне здоров’я і своїх близьких!

Наталія КОСТРУБА,

заступник декана факультету психології

та соціології з наукової роботи