Головна / Публікації / «Подвійний диплом»

«Подвійний диплом»

Програма «Подвійний диплом» факультету економіки та управління СНУ імені Лесі Українки та Вищої школи економіки та інновацій в Любліні оголошує набір на магістерську програму зі спеціальності «Економіка підприємства» в 2018–2020 навчальних роках.

Учасниками програми можуть стати студенти 4–5 курсів, не залежно від спеціальності, за якою претенденти навчаються у СНУ імені Лесі Українки.
Тривалість навчання 2 роки. Після закінчення студенти отримують диплом СНУ імені Лесі Українки зі своєї спеціальності та диплом європейського зразка Вищої школи економіки та інновацій. Учасники програми зараховуються до складу студентів ВШЕІ, що дає їм змогу брати участь у програмі «Еразмус+». Учасників програми забезпечують візовою підтримкою.
У 2016 році відбувся другий випуск учасників програми «Подвійний диплом», який налічував 20 студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а в січні 2019 р. планується третій випуск 18 спудеїв.
На сьогодні випускники програми працевлаштовані в Німеччині, Італії, Польщі та Австрії. Четверо випускників працюють у Візовому центрі Республіки Польща в м. Луцьк.

За детальною інформацією потрібно звернутися до заступника декана з міжнародної роботи факультету економіки та управління - Івашко Олени Анатоліївни, моб. (067)-928-32-99.

Факультет економіки та управління

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело