Головна / Публікації / Пітчинг ідей від Creative Spark в Академії розвитку

Пітчинг ідей від Creative Spark в Академії розвитку

10 червня в Академії розвитку відбувся завершальний тренінг для творчих та амбітних молодих майбутніх підприємців від міжнародної програми з розвитку підприємницьких навичок і креативної економіки у системі освіти «Creative Spark».

Студенти, декан факультету економіки та управління Любов Ліпич, кандидати економічних наук, доценти Анна Момчева, Алла Лялюк і завідувач кафедри обліку і аудиту Анатолій Шворак разом із керівником бізнес-інноваційного центру «Tech Startup School» Назаром Подольчаком обговорили й проаналізували техніки успішного пітчингу, як правильно та вдало презентувати власні ідеї та бізнес-проекти.
Сьогоднішня інтенсивна командна робота – це безцінний досвід для нашої молоді та можливість для розвитку. Тож вперед до реалізації власних ідей!

Академія розвитку
СНУ імені Лесі Українки

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело