Головна / Публікації / Підсумки першого у новому навчальному році засідання ректорату

Підсумки першого у новому навчальному році засідання ректорату

11 вересня під головуванням проректора з науково-педагогічної і навчальної роботи та рекрутації Світлани Гаврилюк відбулося засідання ректорату СНУ імені Лесі Українки, на якому було розглянуто три питання.

Зокрема, першою слово взяла Світлана Віталіївна, яка представила на обговорення та затвердження план засідань ректорату на новий навчальний рік. Згідно з ним, упродовж навчального року заплановано провести 10 засідань (один раз на місяць) на яких заслуховувати найнагальніші питання та ухвалювати відповідні рішення.

Про підготовку до акредитації освітньо-професійних програм за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями у 2018/2019 н. р. доповіла в. о. начальника навчально-методичного відділу з ліцензування та акредитації Наталія Балабуха. Доповідачка озвучила статистичні дані щодо відсоткового заповнення загальної ліцензії СНУ імені Лесі Українки за три останні роки – яка демонструє стабільність. Динаміка показників за результатами вступної кампанії 2016, 2017 та 2018 років у розрізі спеціальностей засвідчила, що певні спеціальності не є популярними серед абітурієнтів уже третій рік поспіль, а інші навпаки користуються неабияким попитом. «Задля успішної акредитації освітньо-професійних програм кафедрам та факультетам необхідно до 01.11.2018 року поновити та доповнити інформацію про кадрове й до 01.12.2018 про матеріально-технічне забезпечення ліцензованих спеціальностей у ЄДЕБО», – наголосила Наталія Вікторівна. Між іншим, вона розповіла про останні новації в МОН щодо акредитації освітніх програм та спеціальностей та про ті постанови й документи, які знаходяться на погодженні в Кабінеті Міністрів України.

Згідно з ухвалою по третьому питанню – замовлення студентських квитків для вступників 2018 року, – першокурсникам на бакалаврському та магістерському рівнях буде надано можливість отримати студентський квиток з платіжним інструментом від Ощадбанку. Про бажання отримати студентський квиток такого зразка студентам необхідно поінформувати деканат, аби там могли сформувати замовлення на виготовлення відповідного студентського квитка.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело