Головна / Публікації / Підписали угоду про академічну мобільність між Лесиним вишем та Гірничо-Металургійною Академією імені Станіслава Сташиця

Підписали угоду про академічну мобільність між Лесиним вишем та Гірничо-Металургійною Академією імені Станіслава Сташиця

4 жовтня на запрошення ректора академії володаря титулу «Doctor Honoris Causa Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки», професора Тадеуша Сломки ректор Ігор Коцан і декан факультету інформаційних систем, фізики та математики Юрій Харкевич взяли участь в інавгураційному відкритті нового навчального року в Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця в Кракові.

Цього ж дня ректори Ігор Коцан і Тадеуш Сломка підписали угоду в рамках програми «Еразмус+» за напрямом «КА1: академічна мобільність». Над тезами угоди тривалий час працювала робоча група у складі представників від обох університетів.

У документі задекларували реалізувати короткострокові програми обміну на навчання для українських та польських бакалаврів, магістрів; викладання (підвищення кваліфікації) для викладачів і працівників СНУ імені Лесі Українки та Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця у Кракові.

Відділ звязків із громадськістю

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело